فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت

Submitted by kordestan on 05/27/1400 - 16:56
سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس استان کردستان به مناسبت تاسوعا و عاشورای حسینی پیام تسلیت صادر کرد.

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان،  سردار سیدصادق حسینی فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان در پیامی تاسوعا و عاشورای حسینی را تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم ان الحسین مصباح الهدی و سفینة النجاة

 

مکتب حضرت اباعبدالله علیه‌السلام انسان‌سازترین مکتب تاریخ بشریت است. مکتبی که مدیر آن از تمام دار و ندار و هستی و خانواده‌ی خود می‌گذرد تا مشعل فروزان هدایت جامعه‌ی انحراف‌زده‌ی خویش و نسل‌های پس از خود باشد و همچنان روشنی بتاباند.مکتبی که آموزگاری چون زینب کبری(س) دارد که به تنهایی به تمامی مردان روزگار درس مردانگی داد و به مفهوم غیرت، معنایی دوباره بخشید،خواهری که در تلخ‌ترین مصیبت‌ها جز زیبایی ندید و آن را با نیکوترین صبرها و شیواترین سخن‌ها آنچنان جاودانه کرد که وی را سفیر عاشورا نامیدند.

 

قیام حسینی و دستاوردهای شگرف آن برای انسان، گستره‌ای به وسعت همه زمان‌ها و همه مکان‌هاست و اکنون‌که باگذشت ۱۴ قرن از آن واقعه سوزناک، تاسوعا و عاشورا که فرامی‌رسد شور حسینی سراسر جهان را دربر می‌گیرد و در تمام جوامع، محبان سیدالشهدا (ع) بیرق آن حضرت را برافراشته می‌کنند و به خونخواهی شهیدان کربلا ندای هل من ناصر ینصرنی سر می‌دهند.

 

اینجانب فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی، ایام شهادت فرزند پیامبر، سالار آزادگان جهان و سید و سرور شهیدان اسلام، امام حسین علیه السلام و علمدار با وفایش حضرت ابوالفضل العباس ( علیه السلام ) را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، مردم ولایت مدار و شهیدپرور استان کردستان و به ویژه  پیروان راستینش تسلیت عرض می نمایم.

 

سرتیپ دوم پاسدار سید صادق حسینی

فرمانده سپاه بیت‌المقدس کردستان