بسیج جامعه پزشکی استان کردستان پیشگام خدمت برای مقابله با ویروس کرونا

Submitted by kordestan on 05/04/1399 - 12:59

محسن رمضان زاده مسوول بسیج جامعه پزشکی استان کردستان گفت:خدمت به مردم شریف استان کردستان بالاترین افتخار برای بسیج جامعه پزشکی است.

به گزارش  خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس از کردستان، جلسه شورای مرکزی کانون بسیج جامعه پزشکی شهید عرب زاده بیمارستان توحید سنندج با حضور فتحی رئیس بیمارستان توحید و رمضان زاده مسئول سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان و دیگر اعضا در سالن جلسات این مرکز برگزار شد.


در این جلسه رمضان زاده مطالبی پیرامون اهداف و برنامه‌های اجرایی سال ۹۹ بیان نمود وبه نقش بسیج جامعه پزشکی در راستای خدمت رسانی به مردم و محرومیت زدایی اشاره کرد و اظهار داشت: بدون شک بسیج جامعه پزشکی در همه عرصه‌ها در مقابله با شیوع بسیاری از بیماری‌های واگیر، آمادگی کامل دارد.


وی بیان کرد: بسیج جامعه پزشکی استان کردستان با ساماندهی نیرو‌های خود با توجه به گسترش ویروس کرونا با لبیک به منویات رهبر معظم انقلاب جلودار و پیشتاز کمک به حوزه کادر درمانی، پزشکان و پرستاران و مجموعه دانشگاه علوم پزشکی این استان شده‌اند.


رئیس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان کردستان تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی نظیر ماسک، گان و تهیه و توزیع بسته‌های تقویتی غذایی شامل میوه‌ها و آبمیوه‌ها ویژه مبتلایان به کرونا، اقشار کم‌درآمد و نیازمند و کادر درمانی بیمارستان‌ها را از دیگر فعالیت‌های این قشر در سطح استان عنوان کرد.


وی از دیگر اقدامات این سازمان را اجرای طرح غربالگری و بیماریابی افراد مشکوک مبتلا به کرونا در قالب اجرای طرح بسیج ملی مقابله با کرونا با همکاری دیگر ارگان‌ها و نهاد‌ها عنوان کرد.

در ادامه دکتر فتحی با قدر دانی از صبر و شکیبایی بسیج جامعه پزشکی که همواره یاور کادر بهداشت و درمان استان بودند افزود:این قشر با همت جهادی و خدمت رسانی بی بدیل خود در پیشگیری، مبارزه و مقابله با بیماری کرونا تلاش‌های ارزنده‌ای انجام داده اند که قابل تقدیر است.

 

انتهای پیام/7727