ویزیت رایگان در روستای محروم قلقله مریوان

Submitted by webmaster on 09/05/1395 - 15:17
یه مناسبت هفته بسیج صورت گرفت/
به همت بسیج جامعه پزشکی مریوان و همزمان با هفته بسیج ویزیت رایگان در مناطق محروم روستاهای خانم کن و جشنی آباد به مرکزیت روستای قلقله انجام شد.
ویزیت رایگان در روستای محروم قلقله مریوان

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از مریوان، کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه شهرستان مریوان به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک  بسیج اقدام به اعزام تیم پزشکی به مناطق محروم روستاهای جشنی آباد و خانم کن به مرکزیت روستای قلقله نموده است.

 

 زاهد ورمزیاریان مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه شهرستان مریوان در این باره گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته مبارک  بسیج بسیج جامعه پزشکی سپاه مریوان با همکاری شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، در راستای محرومیت زدایی در روستاهای محروم مریوان خدمات ارائه شده رایگان شامل ویزیت پزشک عمومی، ماما و مشاوره روانشناسی همراه با دارو و تزریقات و پانسمان به مراجعه کنندگان ارائه گردید.
 

 

وی افزود: در این طرح یک روزه 70 نفر ویزیت پزشک عمومی، 20 نفر ویزیت روانشناس، 15 نفر ویزیت مامایی و 10 مورد تزریقات و پانسمان و تحویل دارو به مبلغ حدوداً 5 میلیون ریال انجام شد.

 

 مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی سپاه مریوان گفت: مناطق محرومی شهرستان مریوان دسترسی آسان به امکانات پزشکی و پزشک معالج ندارند بنابراین اکیب مجهز پزشکی با همت بسیج جامعه پزشکی و با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان به این مناطق محروم اعزام شدند تا خدمات پزشکی رایگان در اختیار آنان قرار گیرد.

 

Image removed.Image removed.Image removed.Image removed.

انتهای پیام/