210 نفر از دانش‎آموزان بیجار به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند

Submitted by مدیر فنی on 07/18/1395 - 09:08
صبح امروز؛
صبح امروز با بدرقه مسئولان 210 نفر از دانش‎آموزان دبیرستان های دخترانه بیجار به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.
210 نفر از دانش‎آموزان بیجار به مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند

به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی سپاه بیت المقدس کردستان از بیجار، صبح امروز با بدرقه مسئولان و والدین 210 نفر از دانش آموزان دبیرستان های دخترانه بیجار در قالب کاروان راهیان نور با 5 دستگاه اتوبوس جهت بازدید از مناطق عملیاتی به منطقه غرب کشور اعزام شدند.

 

غلامرضا جعفری سرپرست آموزش و پرورش بیجار در این مراسم ضمن تسلیت ایام شهادت سرور و سالار شهیدان و هفتاد و دو تن از یاران باوفایش ،اظهار داشت: اردوی راهیان نور مهمترین برنامه راهبرد فرهنگی در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

وی افزود: دانش آموزان در اردوی دو روزه راهیان نور با جانفشانی ها و ایثارگری های رزمندگان اسلام در طی هشت سال دفاع مقدس آشنا می شوند.

 

سرپرست آموزش و پرورش بیجار بیان داشت: رزمندگان هشت سال دفاع مقدس با تاسی از سرور و سالار شهیدان ابا عبدالله الحسین(ع) در مقابل زور و تزویر دشمنان نظام و انقلاب ایستادگی کردند و نگذاشتند یک وجب از خاک کشور عزیزمان به دست دشمن بیفتد.

 

جعفری با تاکید بر اینکه دانش آموزان باید به نحو احسن از فرصت پیش آمده استفاده نمایند، گفت: دانش آموزان بعد از بازگشت از این سفر معنوی باید تجربیات خود را در به سایر دوستان خود انتقال دهند.

 

وی تصریح کرد: هدف دشمن ترویج فساد و بی بند و باری در جامعه و گرفتن هویت دینی و انقلابی جوانان است.

 

سرپرست آموزش و پرورش بیجار خاطر نشان کرد: دانش آموزان ما با سلاح ایمان و تقوا و پرهیز از گناه در برابر تهاجمات فرهنگی دشمنان ایستادگی می نمایند.

 

لازم به ذکر است در مراسم بدرقه اردوی راهیان نور صبح امروز فرمانده سپاه بیجار،سرپرست آموزش و پرورش و جمعی از معاونین آموزش و پرورش حضور داشتند.